Skip links
O nas

Poznaj Naszą Firmę

Lata pracy przy obróbce drewna, wiedza przekazywana kolejnym pokoleniom, najlepszej jakości surowiec i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych.

O nas

Dowiedz Się Więcej

Jesteśmy producentem wyrobów z drewna. Specjalizujemy się w produkcji kołków meblowych oraz różnego rodzaju drążków. Produktem ubocznym jest wysokiej jakości brykiet bukowy. Korzystając z naszej oferty wybieracie Państwo solidnego producenta który nie zawiedzie Waszych wysokich oczekiwań. Naszym priorytetem jest Wasze zadowolenie. Mając na uwadze ten cel odpowiadamy na indywidualne zapotrzebowanie Klientów.

Dlaczego Warto Nas Wybrać?

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, a produkty wytwarzamy z użyciem najlepszych materiałów i zaawansowanych technologii.

Wysoka Jakość Produktów

Wyroby są wykonane z najwyższej jakości drewna, przy użyciu zaawansowanych technologii i zgodnie z najwyższymi standardami produkcji.

Dostosowanie do Klienta

Jesteśmy gotowi do dostosowania się do indywidualnych potrzeb klientów. Cechuje nas otwartość na sugestie i specjalne, niestandardowe zamówienia

25 Lat Tradycji i Doświadczenia

Połączenie doświadczenia trzech pokoleń i nowoczesnego parku maszyn pozwala naszym wyrobom znaleźć nabywców wśród wielu renomowanych firm w kraju i zagranicą.